Gissa priset

Låt eleverna i grupp uppskatta priset på olika  varor och sedan  ta reda på priset.

Detta material har laddats ned: 635 gånger

Denna webbsida använder cookies för att ge dig en bättre upplevelse. Genom att fortsätta surfa här så accepterar du våra cookies. Läs mer om våra cookies på länken bredvid.